Obsah

Aktualizace 19. března 2021 - V neděli 18. března končí paralympijské hry Peyongchang. Hry, které skončily velmi dobře pro Marie Bochet, nyní osmkrát olympijskou vítězku!

Francouzský paralympijský lyžař, poté, co získal tři medaile v Super-G, ve sjezdu a v obrovském slalomu, šel hledat zlatou medaili pro vrcholnou událost: slalom.

Skvělá pomsta tváří v tvář jeho vyřazení v superkombinaci, za to, že minul bránu a pak spadl uprostřed své rasy.

V disciplíně slalomu ji čas 1 minuta 55 sekund a 46 setin vedl na vrchol pořadí před Kanaďankou Mollie Jepsenovou a Němkou Andreou Rothfusovou.

Když sečteme její čtyři vítězství na hrách v Soči v roce 2021, má celkem osm zlatých olympijských medailí . Dívka jasně váží.

Chcete-li zkontrolovat jeho výkon, klikněte na obrázek níže:

Vážně, zajímalo by mě, kam 24letá šampiónka uloží všechny své trofeje, to ji po chvíli musí trochu zapratat ...

Paralympijské hry 2021: 20 medailí pro Francii!

Francouzští sportovci a ženy se letos na zimních paralympijských hrách ukázali skvěle. Francie má celkem 20 medailí, včetně sedmi zlatých! To je o osm trofejí více než před čtyřmi lety na paralympijských hrách v Soči.

Děkujeme vám za tyto skvělé hry a uvidíme se za čtyři roky!

Aktualizace 14. března 2021 - A tři! Marie Bochetová, zdravotně postižená lyžařka, která na paralympijských hrách v roce 2021 vyhrála všechno, co získala, získala třetí zlatou medaili.

Po vítězství v disciplínách Super-G a sjezdech dosáhla sportovkyně Beaufort v noci z 13. na 14. března na první místo v obrovském slalomu .

Marie Bochet doufá, že ukončí hry Pyeongchang s pěti medailemi. Zbývá už jen získat zlato v klasickém slalomu a v superkombinaci.

Kliknutím na obrázky zobrazíte jeho působivý běh.

- Článek původně publikován 12. března 2021

Trochu na to zapomínáme, ale paralympijské hry jsou právě teď v plném proudu. Mezi francouzskými sportovci a ženami, které budou následovat, je Marie Bochet, která je na dobré cestě k odchodu s pěti zasranými medailemi na paralympijských hrách v roce 2021.

Lyžař, původem z Beaufortu (poblíž Chambéry) v Savojsku, má 24 let, stejně jako já. Ale ne jako já získala tento víkend dvě zlaté medaile v Pchjongčchangu .

První sjezd 10. března a druhý pro kategorii Super-G (stojící), neděle 11. března.

Chcete-li zkontrolovat jeho vynikající závod v Super-G, klikněte na obrázek.

Marie Bochet, patronka paralympijských her

Marie Bochet se narodila s malformací na levém předloktí, takže lyžovala jen s jednou holí.

To jí nezabrání ve sbírání medailí od začátku její kariéry (rád si představuji, že si ze sebe dělá trůn jako ve hře o trůny se stužkami a medailemi místo mečů)!

Připomínka: na paralympijských hrách v Soči v Rusku, před 4 lety, získal francouzský lyžař ne méně než čtyři zlaté medaile . Je tedy držitelkou titulu šestinásobné paralympijské šampiónky po celou dobu své kariéry. Úcta.

Letos se Marie Bochet chce chopit nové a ambiciózní výzvy: vrátit se do Francie s pěti tituly.

Při účasti na pěti závodech jí zbývají jen tři k vítězství v klasickém slalomu, obrovském slalomu a superkombinačních soutěžích.

Běž Marie, jdi najít nové medaile pro svůj trůn!